Dowiedz się więcej + -

Świętuj urodziny, zdane egzaminy, zdobytą pracę, zaręczyny w gronie przyjaciół imprezą na Barce Mauretania.

Barka Mauretania to fantastyczne miejsce spotkań i celebrowania sukcesów. Przestronne, wygodne fotele i stoliki, cocktail bar i kawiarnia zapewnią wygodę i świetnie spędzony czas. Klimatyczne światła miasta odbijające się malowniczo od tafli wody, malownicze widoki Krakowa sprawią, że oderwiesz się od codzienności i naładujesz pozytywną energią. Rozmowy na barce toczą się niespiesznie i płyną w swoim tempie, a Ty zarazisz się dobrą energią. Spróbuj pysznej kawy i kolorowych koktajli o niesamowitych smakach, które Cię zaskoczą. Usiądź w cocktail barze, na pokładzie dolnym lub na pokładzie otwartym pod parasolami na świeżym powietrzu i ciesz się każdą chwilą.

 

Świętowanie ze znajomymi na mieście? Knajpka na krakowskim Kazimierzu na spotkanie z przyjaciółmi?

 

Wpadnij na pokład barki Mauretania!

Dowiedz się więcej + -

Romantyczny klimat Barki Mauretania położonej na krakowskim Kazimierzu sprawia, że spotkania we dwoje przepływają pomyślnie i w ekscytującej atmosferze.

Randka na Barce Mauretania na wodzie o świetny sposób na pierwszą randkę, by zrobić świetne pierwsze wrażenie jak i dla par, które chcą zadbać o podsycanie wrażeń w związku. 

W klimatycznych wnętrzach Barki Mauretania znajdziecie intymny i cichy kąt, gdzie możecie oddawać się rozmowom bez końca, czy to na świeżym powietrzu na tarasie widokowym, czy w przytulnych wnętrzach pokładu. Romantyczne lampiony, szum wody i widoki na Kraków będą znakomitą scenerią dla randki. 

Zabierz drugą połówkę na randkę. 

Już dziś przyjdźcie do nas na wymarzoną randkę!

Dowiedz się więcej + -

Czas na imprezę integracyjną? Chcesz zrobić dobre wrażenie na współpracownikach?  Zorganizuj imprezę firmową na Barce Mauretania. Zadbamy o dobrą atmosferę i profesjonalne przygotowanie.

Kompleksowo zorganizujemy całą imprezę, zapewniając catering i napoje oraz dobrą muzykę. Chcesz wynająć DJ-a? Zorganizujemy wszystko tak, jak oczekujesz. Impreza firmowa w Krakowie na barce to  unikatowy pomysł, który każdy doceni. Popłyń na szerokie wody i poczuj pozytywną energię, jaka płynie w Krakowie na naszej barce. Zorganizuj imprezę firmową na Barce Mauretania i skorzystaj z rejsu po Wiśle. Zobaczycie wszystkie najciekawsze atrakcje i zabytki Krakowa, a potem zrelaksujecie się i zabawicie na imprezie na barce. Twoi współpracownicy będą zachwyceni!

Zapytaj o wynajem barki na imprezę firmową!

Dowiedz się więcej + -

Opuść znany ląd i wejdź na pokład zabawić się na barce!  Imprezy na Barce Mauretania to znakomity pomysł na wieczór ze znajomymi, czy w gronie rodziny, który będzie zastrzykiem pozytywnych emocji.

Organizujemy różnorodne imprezy okolicznościowe, jak urodziny, wieczory panieńskie i kawalerskie, chrzciny… Impreza na barce to niesamowity klimat i malownicza sceneria. Przytulne, klimatyczne wnętrze, pokład dolny i dolny otwarty, taras widokowy pozwoli na imprezę dla kilkunastu gości. Cocktail bar zaserwuje najlepsze napoje, a catering, który możemy przygotować będzie ucztą dla zmysłów. Przestronne wnętrza pozwolą na komfort i wygodę. Każdy będzie mógł złapać oddech i zaczarować się atmosferą krakowskiego Kazimierza i barki na wodzie. Najlepsze eventy w Krakowie? Na Barce Mauretania. 

Zarezerwuj Twój event na Barce Mauretania!

Bulwar Kurlandzki 137/7, 31-061 Kraków

    arrow-up