Dowiedz się więcej + -

Rejs gondolą po Wiśle to najbardziej atrakcyjna i wygodna forma zwiedzania Krakowa. W jedną godzinę zobaczysz wszystko, co najważniejsze i przeżyjesz rejs statkiem po Wiśle, który dostarczy Ci wielu pozytywnych wrażeń.

Trasa rejsu obejmuje kilka atrakcji, zabytków i miejsc, jak Most Marszałka Józefa Piłsudskiego, Kościół „Na Skałce”, Most Dębnicki, Wzgórze Wawelskie z Zamkiem Królewskim, Dzielnica Zwierzyniec, Salwator, Dopływ Rudawy, Klasztor Sióstr Norbertanek, Dębniki, Dom Papieski,  rejs statkiem do Tyńca, Centrum Sztuki Japońskiej Mangha, Dopływ Wilgi, Podgórze, Kładka ojca Bernatka, Muzeum Tadeusza Kantora, Widok na most Powstańców Śląskich, Kopiec Kościuszki.

Popłyniemy w rejs statkiem po Wiśle spod Barki Mauretania zacumowanej przy Kładce Bernatka. W czasie rejsu posłuchasz audioprzewodnika w wersji polsko-angielskiej, dzięki czemu poznasz ciekawą historię mijanych zabytków i atrakcji.

Usiądź wygodnie, daj się ponieść szerokim wodom Wisły i oczaruj się magicznym widokiem Krakowa z pokładu barki. To będzie niezapomniane przeżycie!

Zarezerwuj szybko i wygodnie bilet online na dogodną dla Ciebie godzinę i dzień.

Kup bilet na rejs po Wiśle teraz!

Dowiedz się więcej + -

Podziwiaj zabytki Krakowa nocą. Nocny rejs gondolą po Wiśle przy zachodzie słońca to niesamowite przeżycie.  Skąpane w świetle zachodzącego słońca mosty i historyczne budowle Krakowa tworzą romantyczny klimat, który Cię oczaruje. Migoczące światła miasta i oświetlone zabytki odbijające się w wodzie mijane powoli z pokładu barki zostaną w Twojej pamięci na długo z rejsu i będą unikalną pamiątką z Krakowa. 

Rejs nocny po Wiśle, w zależności od pory roku, rozpoczyna się o godz. 18.00 lub 20.00.  

Trasa rejsu po Wiśle obejmuje m.in. Kościół „Na Skałce”, Wzgórze Wawelskie z Zamkiem Królewskim, najbardziej zieloną w Krakowie Dzielnica Zwierzyniec, Klasztor Sióstr Norbertanek, Dom Papieski gdzie mieszkał Karol Wojtyła, Centrum Sztuki Japońskiej Mangha, Muzeum Tadeusza Kantora, Kopiec Kościuszki.

Otrzymasz audioprzewodnik polsko-angielski gratis, dzięki czemu dowiesz się ciekawej historii mijanych miejsc.

Zobacz, jak cudownie wygląda Kraków podczas rejsu statkiem nocą.

Kup bilet na nocny rejs po Wiśle teraz!

Dowiedz się więcej + -

Poczuj powiew luksusu i wynajmij gondolę na rejs po Wiśle.

Rejs po Wiśle gondolą to znakomity pomysł na zaręczyny, wieczór panieński i wieczór kawalerski oraz imprezę w gronie znajomych i rodziny. Możesz zaopatrzyć się w wyśmienite koktajle, aromatyczną kawę na Barce Mauretania i ruszyć w rejs. Z głośników może popłynąć muzyka, jeśli chcesz, bo gondola jest wyposażona w system audio.

Rejs odbywa się na 12-osobowej gondoli i może trwać 1 h lub 2 h. Trasa rejsu może być dowolna i ustalona indywidualnie. 

Gondola jest wykonana w całości z drewna przez tradycyjnych polskich szkutników ludowych.  Zbudowana zgodnie z historycznymi wzorcami z drewna świerkowego lub dębowego, z zastosowaniem nowoczesnych technologii konserwacji drewna oraz połączeń jest całkowicie bezpieczna. Niezwykły klimat i ponadczasowe wrażenia gwarantowane!

Przygotuj się na niesamowite wrażenia i najbardziej romantyczny rejs w życiu! 

Zarezerwuj prywatny rejs gondolą teraz!

Dowiedz się więcej + -

Prezent na wieczór kawalerski? Impreza na wynajętej gondoli będzie nie do przebicia.

Zbierz ekipę i zabierz przyszłego Pana Młodego na wieczór kawalerski do Krakowa zorganizowany na wynajętej 12-osobowej gondoli. Niech przyszły Pan Młody wypłynie na szerokie wody nowego rozdziału życia, zaczynając od pożegnania stanu kawalerskiego w epickim stylu. 😉

Wieczór kawalerski w Krakowie na wynajętej gondoli to przepis na oryginalną i udaną imprezę.

Z głośników na gondoli zagra Wasza ulubiona muzyka z playlisty. Możemy przygotować catering i napoje albo możecie przynieść swoje, jak wolicie.

Ekipa 12 osób to za mało? Jeśli chcesz zorganizować kumplowi wieczór kawalerski w Krakowie na więcej niż 12 osób albo chcesz zaprosić tancerkę na imprezę, mamy dla Was większy statek, który indywidualnie zamówisz. Napisz do nas na maila albo zadzwoń i pogadajmy o Waszej wymarzonej imprezie. 🙂

Co się wydarzyło na kawalerskim, zostaje na kawalerskim? 😉 Porozmawiajmy o Waszej przygodzie.

Wynajmij gondolę na wieczór kawalerski!

Dowiedz się więcej + -

Szukasz pomysłu na ciekawą randkę? Chcesz zrobić świetne wrażenie? Zabierz drugą połówkę na randkę do Krakowa na rejs gondolą. 

To najbardziej romantyczna randka, jaką możesz sobie wymarzyć, która pozwoli Ci zrobić oszałamiające wrażenie na wybrance. Romantyczny rejs po Wiśle gondolą to sposób na kolekcjonowanie niezapomnianych wrażeń i chwil we dwoje. Niezależnie od tego, czy odbędzie się zachodzie słońca, nocą lub w dzień będzie wspaniałym doświadczeniem. Rejs gondolą pozwoli zobaczyć najciekawsze zabytki Krakowa i napawać się ich malowniczym widokiem, w przerwach od wpatrywania się sobie w oczy. 😉

Zaplanuj randkę w Krakowie już teraz.

Zarezerwuj romantyczny rejs gondolą po Wiśle!

Dowiedz się więcej + -

Chcesz zaskoczyć wybrankę Twojego serca? Wynajmij gondolę i oświadcz się podczas rejsu po Wiśle w Krakowie, a ukochana bez wahania powie „tak!”. 🙂

To będzie rejs życia i początek wspaniałej życiowej przygody we dwoje.

Prywatny rejs gondolą to ekskluzywna niespodzianka, która wzruszy ukochaną do łez. Rejs może trwać 1 lub 2 godziny. Trasę rejsu ustalimy indywidualnie.

Zadbamy o całą oprawę, na Tobie zostanie tylko pierścionek i kwiaty. 🙂 Z głośników może popłynąć romantyczna muzyka. Wybierz miłosny utwór, który będzie scenerią dla zaręczyn, a rozbrzmi na pokładzie gondoli w odpowiednim momencie. 

Wisła jak Wenecja, klimatyczna sceneria Krakowa, magiczna gondola…. Efekt? Wymarzone, idealne zaręczyny.

Usłysz „tak” od ukochanej.

Zapytaj o wynajem gondoli na zaręczyny!

Bulwar Kurlandzki 137/7, 31-061 Kraków

    arrow-up